Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Управління кредиторською заборгованістю

ОСГ працює на українському ринку вже більше 14 років. Ми працюємо з українськими та міжнародними компаніями малого, середнього та великого бізнесу і вже знаємо що є важливим для Вас у зберіганні документів та управлінні даними. Ми запропонуємо найкращі рішення для Вашого бізнесу, які базуються на знаннях, досвіді та сучасних технологіях. Ми також знаємо які саме законодавчі вимоги стосуються документів, що відносяться до Вашої організації та допоможемо Вам дотриматися їх, уникнути штрафів і покарань.
Рішеннями ОСГ користуються більше 1000 організацій в Україні. Ми постійно розвиваємося та інвестуємо в найбільш сучасні технології, щоб надавати Вам найкращі рішення, які допомагають Вам зберігати свої документи, захищати Ваші дані, управляти документами швидко та безпечно, забезпечити безперервність бізнес-процесів у будь-якій ситуації. Подивіться що говорять клієнти ОСГ
Законодавство вимагає від організацій правильно зберігати, вести облік та організацію документів. Кожен документ має свій термін зберігання, впродовж якого він має бути доступний за запитом від державних органів. Щоб визначити які документи скільки необхідно зберігати і як вести їх облік — замовте у нас експертизу цінності своїх документів. Результати експертизи цінності нададуть Вам повне розуміння про наявність і комплектність документів та їх терміни зберігання. В ОСГ працюють професійні архівісти, будьте впевнені — працюючи з нами Ви дотримуєтесь вимог закону до організації документів.
Управляючи документами професійно з ОСГ, Ви зможете швидко та легко знаходити документи, забезпечуючи при цьому високу конфіденційність даних. Ви підвищуєте швидкість відповіді на клієнтські запити, швидкість узгодження документів та їх підписання. Клієнти отримують краще обслуговування і задоволення від роботи з Вами. Підвищуйте лояльність своїх клієнтів, розповідаючи, як Ви професійно піклуєтеся про захист їх персональних даних разом з ОСГ.
Всі документи для перевірки продажів, закупівель, контрагентів, комплектності документів, розрахунків доступні Вам у системі управління електронної документації — е-Архів швидко, легко і безпечно.
Ваша робота ще швидша та легша, з автоматичними нагадуваннями про внесення коментарів та правок до документів в е-Архів. Ви також легко погоджуєте та отримуєте документи, ділитесь документами з колегами через е-Архів, де Ваші дані захищені.
Замовити розрахунок вартості

Програма автоматизованого управління кредиторською заборгованістю

Раніше для розрахунків з постачальниками був потрібний роздрук усіх замовлень на постачання, актів приймання-здачі та рахунків-фактур для їх подальшого звіряння та узгодження. Процедура обробки була вкрай повільною. Особливо це стосувалося обробки великої кількості рахунків-фактур від підприємств роздрібної торгівлі. Документи губилися, фахівці здійснювали помилки, платежі здійснювалися із затримкою. Нова програма управління кредиторською заборгованістю, розроблена компанією ОСГ, пропонує автоматизувати цей процес, використовуючи електронні версії перерахованих документів. Таким чином, робота виконуватиметься швидше, а помилки — практично виключені.

Як працює програма управління кредиторською заборгованістю

Компанія ОСГ розробила для Вас нову програму автоматизованого управління кредиторською заборгованістю. Доступ в систему здійснюється через Інтернет. Наші кур'єри забирають у Вас необхідні документи: накладні про відвантаження товару, замовлення на постачання і рахунки з різних підрозділів Вашої компанії. Документи скануються з використанням технології оптичного розпізнавання символів (OCR) для підготовки цифрової версії. Дані індексуються, далі співробітники ОСГ здійснюють обробку документів з метою збору ключової інформації, яка згодом перевіряється вручну для підтвердження точності обробки. За такої роботи з документами безпомилковість складає 99,6%, що є новим стандартом в галузі. Оброблені дані завантажуються в систему автоматизованого управління кредиторською заборгованістю для подальшого звіряння.

Автоматизоване співставлення документів в 3 етапи

Програма автоматично співставляє замовлення на постачання, рахунки-фактури та накладні про відвантаження товару. У разі виявлення невідповідності між документами, програма повідомляє про це. Ця функція дозволяє швидко вирішувати проблеми, що виникають з постачальниками, а також уникати застосування штрафних санкцій. Функції системи дозволяють провести переговори з отримання знижок за авансові платежі. Програма допомагає ефективніше організувати документообіг і забезпечити узгодження платежів в день оплати рахунку.

Компанія ОСГ забезпечить встановлення сканерів, програмного забезпечення і виконає налаштування устаткування для компаній, які хочуть самостійно організувати процес сканування документів усередині своєї організації. Зробити запит вартості зараз

Додаткові можливості та придатність для аудиту

Програма, розроблена компанією ОСГ, легко інтегрується в практику роботи, що склалася. Оцінивши її переваги, Ви зможете використати додаткові можливості програми. Завдяки прозорості на кожному етапі стає можливим контролювати рух і витрачання грошових коштів. Оскільки в програмі доступні актуальні версії документів, компанія буде у будь-який момент готова до проведення аудиту.

Виконується резервне копіювання усіх файлів. За бажанням можна зберігати паперову версію оригіналів документів в архіві компанії ОСГ. При необхідності, компанія ОСГ забезпечить конфіденційне знищення застарілих документів.

Простота у використанні та дистанційний доступ до документів

Програма управління кредиторською заборгованістю грунтується на платформі е-Архів від компанії ОСГ та сумісна з будь-яким програмним забезпеченням. Програму відрізняє зрозумілий інтерфейс, що не вимагає спеціального навчання користувачів. Ваші співробітники зможуть автоматизувати управління документообігом та отримати загальний доступ до рахунків, які вимагають розгляду. Оскільки програма використовує технологію дистанційного доступу через Інтернет, співробітники можуть працювати віддалено. Робота з системою можлива за допомогою ноутбука або мобільного телефону.

Як працює управління кредиторською заборгованістю

1.

Створення е-Архіву
Розкажіть нам які Ваші документи необхідно включити в програму управління кредиторською заборгованістю, та за якими параметрами Вам буде зручно їх шукати. Для Ваших документів ми налаштуємо е-Архів — електронний архів документів — в який завантажимо відскановані образи документів, які задіяні в програмі. Вже протягом певного часу в е-Архіві Ви та Ваші колеги зможете працювати з документами. Ви можете працювати спільно з колегами, додавати одиниці документів в е-Архів самостійно при дозволених налаштуваннях. Ви завжди можете розширити використання е-Архіву для роботи з іншими своїми документами.

2.

Вивезення документів за графіком
З Ваших офісів, магазинів, точок обслуговування клієнтів, ми за графіком вивозимо документи, що беруть участь в програмі по управлінню кредиторською заборгованістю, в центр обробки документів ОСГ для сканування, обробки та завантаження в е-Архів.
Документи із закупівель та продажу у будь-якому об'ємі, з будь-якої точки країни у встановлений Вами час ми обробляємо, завантажуємо в е-Архів, і Ви одразу можете перевірити достовірність закупівель, актуальність цін, наявність усіх документів по закупівлям та інші параметри. Працюйте швидко, сучасно та безпечно — з ОСГ.

3.

Сканування документів
Зі своїми документами Ви працюєте в е-Архів — професійній системі по управлінню електронною документацією. Усі документи по управлінню кредиторською заборгованістю — замовлення відділів закупівель, рахунки та рахунки-фактури, акти прийому-передачі, накладні, доручення та інші - ми скануємо та завантажуємо в е-Архів. Працюйте з електронними документами в е-Архів, а паперові документи зберігайте в професійних архівах ОСГ.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо управління кредиторською заборгованістю

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.