Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Підготовка документів до передачі на державне зберігання

Підготовка документів на державне зберігання буде виконана професійними архівістами ОСГ. З нами Ви швидко та легко підготуєтеся до передачі документів в державний архів.
Експертиза цінності документів виконується обов'язково для усіх документів при передачі їх до державного архіву. Ми проведемо експертизу цінностей відповідно до вимог чинного законодавства для Вас.
Доручити ОСГ підготовку справ для передачі на державне зберігання вигідніше, ніж проводити підготовку самостійно, тому що ми зробимо це швидко та якісно, звільнивши Вас для інших важливих завдань.

Підготовка документів до передачі на державне зберігання

Документи передаються на державне зберігання у двох випадках: при ліквідації організацій або у разі, якщо документи компанії є такими, що створюють її фонд. Документи, що створюють фонд - це документи, які відображають матеріальне і духовне життя суспільства, мають наукове, соціальне, економічне, політичне, культурне значення, є невід'ємною частиною історико-культурної спадщини України. Ці документи зберігають у державних, муніципальних архівах, затверджених переліком. Туди ж слід передавати документи на зберігання у разі ліквідації організації. Передачі підлягають документи з особового складу ліквідованої організації. Перед передачею документів необхідно провести експертизу цінності документів, відповідно до правил роботи архівів організацій провести науково-технічну обробку документів (НТО), сформувати, описати і підшити справи. Провести підготовку документів для передачі - складне і об'ємне завдання, оскільки на етапі експертизи цінності документам треба буде визначити термін зберігання, а при формуванні справ виконати палітурні роботи для документів, нумерацію усіх сторінок кожної справи, складання листів-засвідчувачів до справ, складання внутрішнього опису справ і оформити обкладинку справи, що направляється до державного архіву. Для формування справ згідно до «Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» та інших архівних документів в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та організаціях, виділяються окремі вимоги. Зверніться до ОСГ щоб швидко, легко і якісно виконати підготовку документів для передачі на державне зберігання. Ми маємо великий досвід роботи як з ліквідованими компаніями, так і з організаціями, чиї документи входять до першого списку і є фондоутворюючими. Завершіть процес ліквідації швидше, використовуючи наш досвід, знання та навички.

Як відбувається підготовка документів для передачі на державне зберігання

1.

Експертиза цінності документів
Для більшості документів встановлені граничні терміни тимчасового зберігання архівних документів. Документи, термін зберігання яких закінчився, можуть бути знищені згідно акту, складеному в результаті експертизи цінності документів.

2.

Підготовка документів для передачі на державне зберігання
Підготовка справ для передачі в архів включає усі роботи по формуванню, оформленню та палітурці документів, кожен етап має встановлені Правилами організації документів Архівного фонду України вимоги. Вивчити та дотриматися усіх вимог складно, тому одразу самі зателефонуйте в ОСГ і ми професійно підготуємо Ваші документи для державного зберігання.

3.

Передача документів до архіву
Після експертизи цінності документів, формування справ, архівної палітурки, нумерації та складання опису, ми доставимо Ваші документи в державний, муніципальний архів та супроводжуватимемо процес передачі документів до архіву в присутності працівника ОСГ. Власна кур'єрська служба ОСГ дбайливо доставить ретельно підготовлені архівістами ОСГ документи в державний архів незалежно від їх об'єму та місця знаходження.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо підготовки документів до передачі на державне зберігання

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.