Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Вивезення та доставка документів

Від одного до сотні коробів — будь-який Ваш обсяг документів ми готові швидко перемістити на зберігання до професійних Архівів ОСГ .
ОСГ працює в межах всієї України. Ваші документи ми перевеземо на зберігання в Архів ОСГ з будь-якого міста. Передайте на зберігання всі існуючі документи та погоджуйте графік вивезення для нових документів. Кур'єри ОСГ, згідно погодженого з Вами графіку, приїдуть до Вас в офіс, щоб доставити нові документи в Архів.
Ваші документи кур'єри ОСГ розміщують в спеціальних архівних коробах, на архівні короби наклеюють штрих-код, зареєстрований на Вашу організацію. При переміщенні документів, штрих-код кожного архівного короба реєструється, ми завжди знаємо де знаходиться конкретний Ваш документ. Наприклад, Ви працюєте з ним у себе в офісі, документ в машині на шляху в Архів або вже на стелажі в Архіві.
Ваші документи ми можемо доставити в Архів з Вашого офісу вже наступного дня після оформлення замовлення. Якщо Вам знадобився оригінал документу, зробіть замовлення через i-Архів і наступного дня кур'єри ОСГ привезуть Вам документи.
Наш власний автопарк складається з 100 сучасних автомобілів різної вантажопідйомності: від мінівенів Ford Transit до вантажних МАНів. Завдяки таким власним потужним ресурсам ми безпечно переміщуємо документи з офісу в Архів швидко і в потрібному Вам об'ємі.
Замовити розрахунок вартості

Своєчасна кур'єрська доставка документів

ОСГ має свою власну кур'єрську службу, яка вивозить та доставляє Ваші документи та диски з будь-якого Вашого офісу. Наші водії носять уніформу та мають при собі посвідчення особи. Вони добре навчені та усвідомлюють всю важливість надійної і своєчасної доставки Ваших документів та дисків. Документи скануються при наджодженні та при видачі, тому Ви завжди знаєте їх точне місцезнаходження та отримуєте повідомлення для перевірки та підтвердження операцій з ними.

Завдяки великому автопарку сучасних вантажних автомобілів ОСГ, ми завжди готові здійснити будь-які перевезення, починаючи від одного документу та закінчуючи цілими архівами, що складаються з мільйонів файлів. Зробити запит вартості зараз

Як відбувається вивезення та доставка документів кур'єрською службою ОСГ

1.

Зробіть замовлення
Через інтерфейс i-Архів оформлюйте термінове або стандартне замовлення на доставку або вивезення документів. Термінове замовлення буде виконано в день оформлення або наступного дня до 12:00. Замовлення із стандартним терміном доставки буде виконано вже наступного робочого дня.

2.

Передайте документи до Архіву
Кур'єри ОСГ приймуть Ваші документи і одразу ж наклеять штрих-код на кожен короб. Цей штрих-код співробітники ОСГ сканують на кожному етапі переміщення: при прийомі документів від Вас, у момент доставки до сховища, під час передачі документів на обробку і при розміщенні на стелажах для постійного зберігання. Дані про місце розташування документів одразу ж завантажуються в i-Архів, Ви у будь-який момент часу можете перевірити де вони знаходяться.

3.

Замовляйте оригінали
Коли Вам знадобиться конкретний оригінал документу з переданого нам на зберігання архіву, через i-Архів замовте його доставку, використовуючи номер штрих-коду документа або його опис: номер договору, дата, прізвище клієнта або інше. Оригінал свого документу Ви отримаєте від кур'єра ОСГ в цей же, або на наступний робочий день — залежно від Вашого замовлення. Якщо Вам потрібні дані, а паперовий документ не обов'язковий, тоді замовте скан-копію документа, яка буде Вам відправлена в е-Архів — електронний архів Ваших документів.

4.

Поверніть документ в архів
Коли Ви закінчите працювати з паперовими оригіналами документів, поверніть їх на зберігання в Архів ОСГ, замовивши вивезення документів також через i-Архів. Документ ми повернемо в той же короб, з якого він був вилучений для доставки, щоб зберегти точність опису документів в архіві.

5.

Зберігайте і користуйтеся
Якщо передані в архів документи потрібні Вам рідко, замовте їх архівну обробку: так Ви точно знатимете, скільки часу їх необхідно зберігати, і коли передати на конфіденційне знищення. Якщо ж документи з архіву потрібні Вам часто або дуже терміново, скористайтеся рішенням е-Архів — електронний архів документів. Через е-Архів увесь Ваш архів документів буде доступний Вам у будь-який час, на будь-якому пристрої. Доступ до е-Архіву захищений. Будьте спокійні за безпеку Ваших даних і працюйте легко.

6.

Доставка архівних коробів і кейсів
Ви також можете замовити доставку матеріалів для забезпечення архівного зберігання документів. Ми привеземо Вам архівні короби і папки для упаковки нових документів для подальшої передачі документів до Архіву ОСГ. Файлові папки зручно використовувати замість звичайних офісних папок, маркувати і розміщувати на них опис. Збережіть кошти і припиніть закуповувати папки корона, а замість цього одразу використовуйте файлові папки ОСГ, які мають сучасний яскравий дизайн, зручні як для зберігання документів в офісі так і для передачі в архів. Кур'єри ОСГ доставлять Вам папки, короби, кейси для транспортування магнітних носіїв за Вашим замовленням.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо вивезення і доставки документів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.