Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Інвентаризація основних засобів

Завдяки своїй регіональній мережі, ми надаємо послугу інвентаризації та інші архівні послуги по всій території України.
Наші досвід, знання та технології дозволяють нам справлятися з будь-якими проектами в стислі терміни.
Послуги ОСГ надають Вам можливість продовжувати роботу в потрібному Вам темпі та режимі у будь-якій ситуації. Ми проведемо інвентаризацію основних засобів для Вас так, щоб Ваші співробітники могли сконцентруватися на своїй роботі, не відволікаючись на сторонні, відносно їх завдань, процеси.
При описі основного засобу, за Вашим бажанням, ми зазначимо відповідального співробітника або відповідальний департамент за кожну цінну одиницю.
Замовити розрахунок вартості

Інвентаризаційний опис основних засобів

В процесі підготовки річної звітності всі компанії проводять інвентаризацію своїх основних засобів — на підставі Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань» від 02.09.2014 № 879. Облік основних засобів, їх вартість та розташування — це трудомістка справа. ОСГ пропонує професійну послугу з проведення інвентаризації цінностей. Професіонали нашої компанії допоможуть заощадити для Вас безліч дорогоцінного часу.

Інвентаризація основних засобів з ОСГ

Фахівці ОСГ приїжджають до Вас в офіс та створюють нову базу даних, в яку включають усі Ваші основні засоби, наприклад столи, шафи для зберігання документів, меблі, ноутбуки, ПК, телефони, принтери, копіювальні апарати, автомобілі та вантажний транспорт. Ми також проводимо звіряння з Вашою вже існуючою мастер-базою, якщо вона у Вас є, та доповнюємо її. Зробити запит вартості зараз

Використовуйте професійні послуги ОСГ

ОСГ проведе інвентаризацію необоротних активів Вашої компанії швидко, Ви одразу зможете перевірити їх наявність та стан. Кожна інвентарна одиниця фотографується, після чого на неї наносять наклейку з унікальним штрих-кодом. Унікальний штрих-код гарантує, що кожна одиниця буде описана тільки одного разу, повтори в підсумковому описі виключені, завдяки чому Ви отримуєте точні дані. Зображення одиниць з штрих-кодами завантажуються співробітниками ОСГ в єдину базу. Якщо Ви вже використовуєте свої штрих-коди, ми внесемо в опис саме їх. До мастер-бази вноситься уся необхідна інформація, що включає опис одиниці та місце її розташування, приналежність до конкретного відділу або співробітника організації. В результаті Ви отримуєте повний перелік усіх основних засобів у вигляді єдиної електронної таблиці. Ідеально для підготовки річної звітності!

Оптимальний документообіг інвентаризації

1.

Заявка на інвентаризацію
Зв'яжіться з менеджером ОСГ для обговорення поставленого завдання та деталей його виконання. Замовте інвентаризацію в усіх підрозділах Вашої компанії по Україні. Проведіть інвентаризацію легко з ОСГ.

2.

Визначення графіку та умов роботи
Розкажіть нам, коли та в яких офісах Вам зручніше здійснити проект.

3.

Інвентаризація
Наші фахівці приїдуть до Вас в офіс і почнуть звіряння з Вашою мастер-базою, або створять нову, наклеюючи та реєструючи штрих-коди на основні засоби. Також вони створять опис і вкажуть відповідальних за матеріальні цінності за Вашою вказівкою.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо інвентаризації основних засобів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.