Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Архівні короби для документів та контейнери для магнітних стрічок

Наші архівні короби спеціально змодельовані для надійного зберігання документів та захищають документи додатково від бруду, вологи та пилу. Для максимального захисту документів та зручного пошуку ми пропонуємо розміщувати документи у файлових коробах.
Короби ОСГ зроблені з тришарового гофрованого картону, стійкого до ушкоджень та механічних дій. Більше того цей матеріал абсолютно екологічний.
Архівний короб ОСГ вміщує 2 500 сторінок. Спеціальна конструкція короба, змодельована професіоналами, здатна витримати вагу дорослої людини.
Замовити розрахунок вартості

Забезпечення зберігання : короби, файли та кейси

Ваші документи — цінність Вашої організації. Будьте впевнені, що документи надійно захищені як під час зберігання, так і під час їх транспортування. Документи захищені також і під час їх завантаження до машини ОСГ навіть у вітряну, снігову або дощову погоду — матеріал і конструкція короба ОСГ чудово справляються із завданням фізичного захисту документів.

Архівні короби: міцні та довговічні

ОСГ використовує у виробництві тришаровий гофрований картон підвищеної міцності. Якісний матеріал дозволяє досягнути високого рівня захисту документів і збільшує термін їх збереження. Короби вміщують до 2 500 листів, вага короба при цьому може досягати 15 кілограм, а конструкція витримує вагу дорослої людини. Розташування та конфігурація ручок дозволяє з легкістю піднімати та транспортувати архівні короби, а кришка, яка щільно прилягає — захищає вміст коробу від пилу. Усередині кожного короба ОСГ для архівного зберігання документів акуратно розміщаються п'ять архівних тек, і це дає Вам можливість зберігати документи, скомплектовані за типом, датою або іншими важливими для Вас ознаками.

Розмір стандартного архівного короба: 280 мм (висота) x 400 мм (ширина) x 315 мм (глибина). Вони спеціально розроблені для архівних стелажів, які використовуються у сховищах ОСГ.

ОСГ рекомендує Вам встановити у своїх офісах контейнери для конфіденційного знищення документів. У контейнери слід розміщувати усі паперові документи для подальшого конфіденційного знищення, що утворилися упродовж дня і не передані в Архів. Контейнери виготовлені з міцного картону, мають класичний дизайн, опломбовані, і документи всередину контейнерів проходять через вузьку щілину в кришці контейнера. Зробити запит вартості зараз

Ви застосовуєте резервне копіювання даних на магнітні носії? Здайте магнітні носії на зберігання в ОСГ, домовтесь про графік реплікації даних, і наші кур'єри привозитимуть Вам магнітні носії згідно зручного для Вас графіку для перезапису даних. Транспортування Ваших носіїв ми здійснюємо в спеціальних протиударних кейсах. Кейси для безпечного транспортування магнітних стрічок також захищають носії від нагрівання та дії сонячних променів. Ваші носії дбайливо будуть доставлені в сховище магнітних накопичувачів.

Як замовити короби та кейси

1.

Замовлення онлайн
Замовте потрібну Вам кількість архівних коробів, файлових тек і контейнерів для конфіденційного знищення документів. Для п'яти тек з документами Вам знадобиться один короб ОСГ. Використовуйте файлові короби замість тек корона у своєму офісі — дизайн файлових коробів дозволить Вам створити акуратний, сучасний і яскравий офіс, працювати в якому приємно, і швидкість роботи збільшується.

2.

Доставка
Після оформлення замовлення, кур'єри ОСГ доставлять Вам матеріали для зберігання і знищення документів прямо в офіс. Вкажіть кур'єрам куди встановити контейнери для конфіденційного знищення документів. Ми рекомендуємо поставити контейнери біля принтерів, в open space, і додатково в кожному департаменті, що працює з персональними і комерційними даними.

3.

Використання
Короби ОСГ збираються легко та швидко. Подивіться інструкцію по складанню короба. Замовте послугу складання короба, тоді при доставці кур'єри ОСГ зберуть архівні та файлові теки, щоб Ви одразу змогли почати ними користуватися.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо Архівних коробів для документів та контейнерів для магнітних стрічок

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.