Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77
ОСГ працює на українському ринку вже більше 14 років. Ми працюємо з українськими та міжнародними компаніями малого, середнього та великого бізнесу і вже знаємо що є важливим для Вас у зберіганні документів та управлінні даними.
Рішеннями ОСГ користуються більше 1000 організацій в Україні. Подивіться що говорять наші клієнти.
Законодавство вимагає від організацій правильно зберігати документи та вести їх облік. В ОСГ працюють професійні архівісти, будьте впевнені, що працюючи з нами Ви дотримуєтесь вимог закону відносно документів.
Управляючи документами професійно з ОСГ свої документи Ви знаходите швидко і легко, забезпечуючи при цьому високу конфіденційність даних документів.
Замовити розрахунок вартості

Введення даних

При створенні е-Архіву кожен документ після сканування індексується. В день ОСГ сканує більше 2 000 000 документів, та для того щоб Ви швидко змогли скористатися усіма перевагами е-Архіву, для частини документів ми застосовуємо автоматичні системи розпізнавання даних. Спеціально для Вашого типу документів програмні розробники ОСГ налаштовують профіль сканування документів з можливістю застосування технології, за допомогою чого ми витягуємо дані із налаштованих полів для автоматичного індексування. Зробити запит вартості зараз

Індивідуальний підхід

У багатьох випадках автоматичне розпізнавання даних не дає достатньої точності, і ми застосовуємо ручне введення даних. Скан-образи документів індексують співробітники Центру введення даних, працюючи через аплікації, спеціально розроблені програмістами ОСГ. Для кожного нового виду документів ми застосовуємо унікальний алгоритм обробки документів, який розробляємо, спираючись на знання та досвід роботи з документами, використовуючи інноваційні технології, і статистичні і психологічні методи виявлення помилок.

Ми запропонуємо найкращі рішення для Вашого бізнесу, які базуються на знаннях, досвіді та сучасних технологіях. Ми також знаємо які законодавчі вимоги стосуються Ваших документів та допоможемо Вам дотриматися їх, уникнути штрафів та збитків. Ми постійно розвиваємося та інвестуємо в найбільш сучасні технології, щоб надавати Вам кращі рішення для Вашого бізнесу, які допомагають Вам зберігати свої документи, захищати Ваші дані, управляти документами швидко та безпечно, забезпечити безперервність бізнес-процесів у будь-якій ситуації. Ви підвищуєте швидкість відповіді на клієнтські запити, швидкість узгодження документів та їх підписання. Клієнти отримують краще обслуговування та задоволення від співпраці з Вами. Підвищуйте лояльність своїх клієнтів до Вас, розповідаючи як Ви професійно піклуєтеся про захист їх персональних даних разом з ОСГ.

Турбота про паперові документи

Кожен документ має свій термін зберігання, упродовж якого він має бути доступний швидко за запитом від державних органів. Щоб визначити які документи скільки необхідно зберігати і як вести їх облік — замовте у нас експертизу цінності своїх документів. Результати експертизи цінності нададуть Вам повне розуміння про наявність, комплектність та терміни зберігання усіх оброблених документів.

Як відбувається введення даних

1.

Налаштування е-Архіву
Визначте, які умови е-Архіву Вам потрібні. Чи мають бути документи, з якими Ви працюватимете в е-Архіві, пов'язані між собою? Наприклад, документи які Ви шукаєте — договір з контрагентом, а пов'язані з ним документи - рахунки, акти прийому-передачі, доручення, і наступні додатки до договору, які одразу видно Вам без пошуку в інтерфейсі е-Архіву. Вкажіть нам за якими полями Ви хочете шукати документи в системі е-Архів: за номером, назвою документів, типом документів, датою, назвою контрагентів та інше. Визначте декілька полів індексування для швидшого і чіткого пошуку. Ми можемо підказати Вам як краще налаштувати Ваш особистий е-Архів, щоб робота з документами стала максимально легкою і ефективною.

2.

Переміщення документів
Для сканування документів та їх подальшого індексування ми дбайливо перевеземо документи з Ваших офісів або архівів. Власний автопарк і спеціально навчені фахівці кур'єрської служби ОСГ дають Вам можливість передати свої документи в ОСГ з будь-якого свого офісу України. Ми приїдемо, упакуємо і вивеземо Ваші документи в центри сканування ОСГ, де проведемо сканування документів, обробку даних і документів і створимо Ваш власний е-Архів.

3.

Сканування документів
Перед тим, як відсканувати документи, ми виконуємо підготовку документів до сканування - розкріплюємо листи, знімаємо скріпки та інше. Якщо Вам треба оцифрувати зшиті документи, книги, скріплені печаткою справи, то ми відскануємо їх не розшиваючи на спеціальних книжкових або планетарних сканерах. Потім ми наклеюємо на документ штрих-код і скануємо документи, використовуючи програми та технології розроблені ОСГ спеціально для якісного та швидкого сканування документів в е-Архів. Після сканування дані завантажуються на сервера ОСГ та надходять на індексування.

4.

Індексування документів
Індексування потрібне для подальшого пошуку потрібного документу серед усіх інших документів свого архіву. Документи індексуються за полями, які Ви раніше визначили і затвердили. ОСГ сканує більше 2 000 000 документів в день, і ми застосовуємо систему автоматичного розпізнавання даних (OCR) там, де це можливо. Документи, дані з яких розпізнати можливо тільки вручну, потрапляють в центр індексування.

5.

Гнучке налаштування
Налаштуйте свій е-Архів так, як вважаєте потрібним для себе і співробітників своєї організації. Визначте рівні доступу різних співробітників для різних документів. Також визначте рівень доступу до редагування для окремих співробітників або груп співробітників: перегляд і редагування документів, зміну документів і багато інших функцій можна вибірково налаштувати для кожного авторизованого користувача або груп користувачів е-Архіву.

6.

Зберігання документів
Документи доступні Вам швидко в е-Архів, і Ви одразу працюєте з ними з будь-якого місця, з будь-якого пристрою. Паперові оригінали документів ми перемістимо на архівне зберігання в професійні архіви документів ОСГ. Зберігання документів в архівах ОСГ забезпечує конфіденційність даних і гарантує збереження документів упродовж усього обов'язкового і необхідного Вам терміну зберігання.
Направити запит зараз

Корисні посилання шодо послуги Введення даних

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.