Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Індексування документів

В залежності від типу і змісту документів програмні розробники ОСГ індивідуально налаштовують профіль для розпізнавання даних з Ваших документів.
Стабільно шукаємо і застосовуємо нові знання, сучасні світові досягнення у сфері інформаційної обробки для швидкої і якісної індексації документів. Застосовуємо також і власні інновації.
Ви легко працюєте з будь-яким обсягом документів, знаходячи конкретний необхідний Вам документ згідно опису одного або декількох полів.
Замовити розрахунок вартості

Індексування документів

Індексування документів — процес розкриття змісту документів за допомогою ключових слів, дескрипторів, кодів і т.д. Як правило, індексування документів може бути застосоване до сканованих копій паперових документів, для створення структурованої бази електронних документів і подальшої роботи з ними, тобто для створення електронного архіву документів — е-Архіву.

Ефективна робота з базою даних

Ваш архів електронних документів - це база даних, одним з основних завдань якої є пошук необхідного запису або елемента. Індексація даних в ОСГ здійснюється із застосуванням сучасних алгоритмів розпізнавання і вилучення даних, з полів, які Ви самі визначаєте для подальшого пошуку кожного потрібного Вам документа з обсягу відсканованих документів. За необхідності людського контролю, наприклад, при роботі з рукописними документами, ми використовуємо ручне введення даних. У разі ручного введення навчені фахівці ОСГ центру обробки даних індексують документи, працюючи через спеціальні програми ОСГ. Для кожного нового типу, шаблона документів ми застосовуємо унікальний алгоритм обробки документів, який розробляємо, спираючись на знання та досвід роботи з документами, використовуючи інноваційні технології.

Не має значення наскільки великий у Вас обсяг документів, що підлягає скануванню — це 100 копій або 1 000 000 документів. ОСГ щодня сканує і обробляє 1 000 000 документів, надаючи доступ для роботи з ними своїм клієнтам через сучасний електронний архів документів — е-Архів.

ОСГ рекомендує саме е-Архів для роботи з електронними документами. е-Архів — професійна система з управління електронною документацією. е-Архів забезпечує захищений доступ до інформації надійно і швидко. Оцифровані документи зберігаються в е-Архіві, і Ви знаходите необхідну Вам для роботи електронну копію документа. Зробити запит вартості зараз

Як відбувається індексування документів

1.

Визначення полів індексування
Визначте поля, які потрібні Вам для подальшого пошуку документів в е-Архіві. Це може бути як одне поле, так і декілька. Наприклад, Вам важливо знати найменування документа, його дату і підписантів. Проіндексований документ Ви зможете знайти за допомогою одного з полів, або за поєднанням полів.

2.

Передача документів
Якщо Вам потрібно провести індексацію і створити е-Архів паперових документів, то перед індексацією паперові документи потрібно відсканувати. Для цього ми перевеземо документи з Вашого офісу в центр сканування документа, або, якщо документи вже знаходяться на зберіганні в ОСГ — з Архіву в центр сканування документів. Відскануємо їх і потім проіндексуємо.

3.

Передача скан-образів документів
Якщо масив Ваших документів вже відсканований, але не систематизований - передайте масив відсканованих документів ОСГ, через наданий захищений канал. ОСГ обробить і проіндексує Ваш обсяг даних, надавши структуровану базу для роботи з документами. Ми рекомендуємо Вам використовувати е-Архів для роботи зі скан-копіями документів.
Направити запит зараз

Корисні посилання шодо послуги Індексування документів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.