Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Підготовка документів для передачі до архіву

Підготовка документів для передачі до архіву буде виконана професійними архівістами ОСГ. Ми маємо досвід роботи з різними документами і вже знаємо як обробляти документи Вашої організації.
Усі етапи обробки ми проведемо для Вас швидко, Ви займаєтесь своїми основними робочими завданнями або розпоряджаєтеся вільним від обробки документів часом за Вашим бажанням.
Документи сформовані та передані в архів, а Ваш офіс вільний від паперів. Підключіть спеціальний порфесійний сервіс для швидкої, надійної, ефективної роботи з документами архіву.

Підготовка документів для передачі до архіву

Будь-якому бізнесу важливо зберігати постійно зростаючу кількість документів в архіві в ідеальному порядку. Паперові документи перед передачею на зберігання в архів слід спочатку привести у відповідний стан, підготувати. Ретельна та акуратна робота з документом дозволить Вам уникнути санкцій та штрафів, передбачених українським законодавством.

Опис документів, чітка каталогізація та індексування документів — експертні послуги, які дозволять професійно організувати Ваш архів незалежно від його розміру. Для того, щоб Вам було легше зорієнтуватися у кількості етапів підготовки документів для архівного зберігання — у власному Архіві або, використовуючи ресурси зберігання документів за межами офісу, рекомендується ознайомитися з порядком дій:

 • Експертиза цінності документів з особового складу (поаркушева)
 • Вилучення документів тимчасового терміну зберігання із справ
 • Науково-технічна обробка кожного наказу з особового складу
 • Внутрішні описи до кожної справи
 • Переплетення кожної справи
 • Оформлення обкладинки та корінця кожної справи
 • Опис справ за тимчасовими ознаками — постійного і тимчасового зберігання.

Обов'язково треба оформити опис документів, що передаються на зберігання. Пропуск цього етапу означає, що, коли Вам знадобиться отримати документ з архіву, Вам буде складно його знайти. Якщо архів документів великий, відсутня сучасна, професійна система обліку та організація зберігання документів, то існує великий ризик неможливості знаходження документів або їх втрати.

Як здійснюється підготовка документів для передачі до архіву

1.

Експертиза цінності документів
Для більшості документів встановлені граничні терміни тимчасового зберігання архівних документів. Документи, термін зберігання яких закінчився можуть бути знищені згідно акту, складеному в результаті експертизи цінності документів. Для Вас ми проведемо експертизу цінності документів та виділені справи знищимо конфіденційно та за фактом знищення підготуємо акти встановленого зразка.

2.

Підготовка документів для передачі до архіву
Підготовка справ для передачі до архіву включає усі роботи по формуванню, оформленню та палітурці документів, кожний етап має встановлені вимоги щодо Правил організації документів Архівного фонду України. Вивчити та дотриматися усіх вимог складно, тому одразу самостійно зателефонуйте до ОСГ і ми професійно підготуємо Ваші документи для архівного зберігання.

3.

Зберігання документів
Організувати власний архів складно, дорого та довго. Тому ми інвестували в обладнання для професійних сучасних архівів та пропонуємо Вам зберігати свої документи в архівах ОСГ. Архіви ОСГ обладнані центральною системою безпеки, відповідають Правилам роботи архівів організацій, міжнародним стандартам якості. Зберігати документи в ОСГ легко, оскільки ми маємо широку мережу архівів на території України.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо підготовки документів для передачі до архіву

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

  Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
  ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.