Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Каталогізація документів

Перед передачею документів в архів замовте каталогізацію справ для стандартних облікових документів. Фахівці ОСГ складуть опис, за допомогою якого Ви зможете легко управляти документами в системі i-Архів.
Ми повністю підготуємо Ваші документи для фізичного зберігання - прямо до пакування документів у файлові теки та архівні короби. ОСГ використовує спеціальні архівні короби для зберігання документів.
В процесі опису документів ми систематизуємо усі носії інформації за ознаками, які зроблять Вашу роботу простіше і зручніше: за типом документів, за датою, за назвою документів, етапом обробки і так далі.
Ми дійсно пишаємось своїми фахівцями. В ОСГ працюють професійні архівісти, що мають великий досвід, який вони застосовували на практиці багаторазово. Наші архівісти проходять постійне навчання, вивчають законодавчі норми та вимоги, щоб Ваш Архів був і зручний, і ефективний, і відповідав законам України.
Замовити розрахунок вартості

Каталогізація документів — складання опису паперових документів згідно корінців справ — проводиться для того, щоб легко орієнтуватися в архіві справ, переконатися у фізичній наявності усіх справ в організації, і швидко знаходити будь-яку потрібну справу.

В результаті каталогізації Ви маєте реєстр усіх наявних в компанії документів, бачите чи усі документи є у наявності у Вашій організації і приймаєте управлінське рішення у разі їх відсутності. Архівісти ОСГ проведуть повну каталогізацію архіву відповідно до Правил встановлених законодавством України, організації зберігання, комплектування, обліку та використання документів архівного фонду України та інших архівних документів в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та організаціях.

Як відбувається каталогізація документів

1.

Зробіть замовлення
Зробити замовлення каталогізації Ваших документів дуже легко. Просто використайте інтелектуальну систему управління даними — i-Архів в розділі «Обслуговування».

2.

Вкажіть місце робіт
Каталогізація документів може бути проведена у Вас в офісі — наші фахівці приїжджатимуть до Вас в офіс щодня під час здійснення каталогізації архівних документів. Або Ви можете одразу відправити документи до нас в Архів, де співробітники ОСГ спочатку проведуть каталогізацію документів, а потім ми перемістимо документи на зберігання до професійного Архіву.

3.

Працюйте через i-Архів
Коли документи будуть повністю переміщені з Вашого офісу до Архіву ОСГ, Ви одразу починаєте користуватися перевагами рішень ОСГ. Наприклад, за допомогою i-Архіву Ви замовляєте доставку документа, що знадобився Вам, в офіс, передаєте нові документи на зберігання або навіть розширюєте свої можливості, замовляючи створення електронного архіву — e-Архіву.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо каталогізації документів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.