Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Експертиза цінності документів

Замовляючи експертизу цінності документів в ОСГ, Ви працюєте, дотримуючись вимог законів про облік, комплектування, зберігання документів.
Усі документи в наявності, зберігаються упродовж всього встановленого архівним законодавством терміну. Ви захищені від податкової, адміністративної, кримінальної відповідальності.
Проведіть експертизу цінності та зберігайте документи в ОСГ, документи надійно захищені упродовж всього терміну зберігання в Архівах ОСГ.
Департамент ОСГ складається з команди професіоналів архівної справи. Методисти ОСГ постійно стежать за змінами у архівній справі та при виконанні нестандартної архівної обробки отримують рекомендації у Державному архіві України.
Замовити розрахунок вартості

Експертиза цінності документів

Згідно з чинним законодавством України та нормативними актами, встановлений чіткий порядок створення, реєстрації, обліку, зберігання документів, а також знищення документів та передачі документів до архіву. Зберігання документів в організації забезпечити самостійно складно. Компанії треба знати досконально усі типи своїх документів, для цього мінімум кожні 5 років треба оновлювати номенклатуру справ організації. Коли типи документів визначені, встановлюються терміни зберігання для кожного типу документу. Терміни зберігання базових облікових документів організації вказані в Переліку типових управлінських архівних документів, що утворюються в процесі діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування і організацій, з вказівкою термінів зберігання. У переліку є присутньою вказівка термінів зберігання для стандартних документів товариств з обмеженою відповідальністю, проте, наприклад, для документів організацій, зайнятих в медичній сфері існують окремі вказівки до термінів зберігання частини документів, те ж саме стосується і акціонерних товариств, компаній, які мають документи, що відносяться до архівного фонду України та ряду інших компаній і документів. Для того, щоб систематизувати документи організації, які накопичились, за типом, сформувати справи, перевірити: чи усі потрібні документи про діяльність організації є у наявності в компанії, встановити терміни зберігання документів, скласти опис документів — здійснюється архівна обробка документів.

Архівна обробка документів включає безліч архівних робіт, у тому числі експертизу цінності документів. Експертиза цінності проводиться для того, щоб точно визначити складову документу, його цінність, і встановити що треба робити з цими документами: зберігати документ в професійному архіві, передати документ на постійне зберігання в державний архів або конфіденційно знищити. Цю складну і трудомістку процедуру повинен виконувати тільки професійний архівіст. Архівісти ОСГ — професіонали, що мають багаторічний досвід архівної обробки документів різного типу компаній з усіх індустрій бізнесу. Послуги з архівної обробки документів замовляють у ОСГ як гіганти українського та міжнародного бізнесу, так і малі і середні організації. Замовте і Ви послугу експертизи цінності документів в ОСГ. Працюючи з ОСГ, Ви дотримуєтеся архівного законодавства України і захищаєте себе і свій бізнес від штрафів.

Відповідальність за облік та зберігання документів

Відповідальність за зберігання документів чітко встановлюється українським законодавством. Керівник організації несе цивільно-правову, адміністративну, а іноді і кримінальну відповідальність за терміни і порядок зберігання документів компанії, які регламентуються Законом України від 24.12.93 р. № 3814-XII “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, а також Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, які затверджені наказом Міністерства юстиції від 18.06.2015 р. № 1000/5. За невиконання зобов’язань зі зберігання документів, порушення встановлених порядків і термінів зберігання документів українським законодавством встановлена відповідальність, яка тягне накладення великих штрафів. Керівник організації несе відповідальність за наявність усіх паперових документів в організації, зобов'язаний зберегти документи впродовж усього встановленого терміну зберігання і має право знищити документи конфіденційно після закінчення терміну зберігання документу. Знищувати документи можна тільки після виділення справ до знищення, на підставі акту про знищення документів, який керівник підписує, погоджуючи їх знищення.

У разі перевірки, відсутність первинних облікових документів навіть за короткий період діяльності, може привести до штрафів, сума яких складає сотні тисяч гривень. І це за умови, якщо порушення не привело до заниження податкової бази.

Щоб уникнути вищезазначених та інших покарань, зберегти гроші організації і захистити керівників і співробітників від адміністративної, податкової або навіть кримінальної відповідальності, важливо мати документи бухгалтерського, кадрового обліку в повному обсязі, як і інші документи про діяльність організації, впродовж усього встановленого терміну зберігання. Перевірити комплектність усіх документів можна за умови проведення експертизи цінності усіх документів організації. В результаті Ви точно знаєте які документи відсутні і приймаєте управлінське рішення, грунтуючись на результаті експертизи цінності документів. Експертизу цінності документів повинні проводити тільки професійні і досвідчені архівісти. В ОСГ працюють професіонали архівної справи. Експертизу цінності документів ми проводимо для організацій будь-якого типу, у будь-яких масштабах. Експертиза цінності документів проводиться архівістами завжди при виділенні справ до знищення і при передачі документів до державного архіву. Експертиза цінності документів обов'язкова для компаній, що ліквідуються, оскільки компанія передає документи тривалого і постійного терміну зберігання в державний архів, у тому числі і документи кадрового обліку, на підставі яких співробітникам організації нараховується пенсія. Накази та розрахункові відомості обов'язково мають бути сформовані і підшиті в справи співробітників.

Також експертиза цінності документів — краще рішення для прийому справ організації при зміні керівника. Керівник організації, що заступає на посаду, приймає документи згідно акту. Поставивши свій підпис на акті новий керівник несе повну відповідальність за наявність, а також правильний облік і зберігання документів, сформованих до моменту його вступу на посаду. Працюйте, дотримуючись закону — замовляйте послугу експертизи цінності документів в ОСГ. У 2003 році ми почали свою діяльність зі зберігання та управління документами, і сьогодні ОСГ має найбільший досвід надання архівних послуг в Україні та країнах СНД. Експертизу своїх документів довіряйте тільки ОСГ, оскільки ми володіємо знаннями і маємо найбільший досвід надання архівних послуг компаніям з різних індустрій бізнесу. Після експертизи цінностей звільніть себе від складнощів забезпечення збереження усіх документів — передайте документи на зберігання в Архіви ОСГ. У професійних Архівах ми надійно, безпечно, конфіденційно збережемо документи упродовж всього терміну зберігання згідно із законом і більше — якщо Ви цього забажаєте.

Результат експертизи цінності документів Ви отримаєте одразу і у вигляді збереження грошей своєї компанії, оскільки частина документів буде виділена до знищення, і витрати на зберігання і обслуговування таких документів припиняться. Дотримання архівного, адміністративного, податкового законодавства, чиста репутація, відсутність штрафів, збереження коштів, особиста безпека керівника організації і посадовців, гарантію збереження документів Ви отримуєте, замовивши послугу експертизи цінності документів в ОСГ. Зробити запит вартості зараз

Як працює експертиза цінності документів

1.

Замовлення послуги
Легко почати працювати з ОСГ. Просто зателефонуйте нам за номером +38 044 490 12 77 та замовте послугу експертизи цінності документів. Ми проведемо експертизу цінності у Вас або перевеземо документи до Центру обробки ОСГ. Звертаючись до ОСГ, Ви довіряєте свої документи найкращим професіоналам архівної справи в Україні. Якщо Ви вже обробляєте і зберігаєте документи в ОСГ просто надішліть замовлення через i-Архів — професійну систему з управління документацією.

2.

Проведення експертизи цінності
Професійні архівісти ОСГ проаналізують кожен Ваш документ. Надішліть замовлення на створення номенклатури справ організації і опису сформованих справ одразу, в цьому випадку Ви виконуєте вимогу Правил обліку зберігання документів організації та маєте усі документи в зручному та охайному форматі: кожна справа зшита, пронумерована, має свій унікальний штрих-код, опис кожного штрих-коду занесений в i-Архів, і Ви надійно зберігаєте, легко управляєте, своєчасно знищуєте документи організації.

3.

Захищене зберігання документів
Документи після архівної обробки переміщуємо у сучасні, надійні, професійні архіви ОСГ, де ми збережемо їх упродовж всього встановленого законом терміну. Свої документи, які утворилися вже після проведення експертизи цінності документів, Ви просто передаєте в ОСГ, замовивши для них обробку і подальше зберігання. Регулярно проводьте експертизу цінності документів, оновлюйте номенклатуру справ і передавайте документи на зберігання в ОСГ. Така схема роботи захищає Вас від порушення архівних законів і дарує легкість в роботі з документами.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо експертизі цінності документів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.