Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Передача архіву на зберігання

ОСГ має власний автопарк, що складається з різних машин з різною місткістю: від фургонів до вантажних автопоїздів. Ми із властивою нам відповідальністю перевеземо Ваші документи з Ваших офісів та архівів до професійних Архівів ОСГ у будь-якому об'ємі.
Професійні архівісти працюють в ОСГ. Перед переміщенням документів, архівісти ОСГ, за Вашим бажанням, проведуть експертизу цінності, в результаті якої Ваші документи будуть описані, для кожного документу буде позначений термін зберігання, по закінченню якого його можна буде знищити, а документи, термін зберігання яких закінчився, будуть виділені до знищення. Скористайтеся цим професійним рішенням або стандартно замовте послугу опису переданих документів.
При прийомі документів на зберігання до Архівів ОСГ, співробітники ОСГ упаковують документи в спеціальні архівні короби, які потім штрих-кодують. Штрих-код реєструється при кожному переміщенні короба: з моменту переміщення короба з Вашого офісу в машину і до моменту його розміщення на стелажі в Архіві ОСГ. Через i-Архів Ви завжди можете побачити статус кожного носія інформації.
Ми вже маємо досвід, сучасні технології та професійні знання для перевезення архівів державних та комерційних організацій, тому організуємо переміщення Вашого архіву документів в нове місце для зберігання або до Архівів ОСГ професійно, швидко, надійно.
Почати переміщення Ваших документів ми можемо дуже швидко після Вашої заявки. Ми розуміємо важливість швидкості виконання Вашого замовлення на переміщення документів та почнемо переміщення Ваших документів до сучасних архівів ОСГ або на нове місце з будь-якого міста країни.
Замовити розрахунок вартості

Переміщення архіву на зберігання

Якщо Вам треба перевезти документи з одного місця в інше — призначте завдання для переміщення архіву ОСГ. Кваліфіковані архівісти ОСГ — кращі професіонали архівної справи. Вони швидко та охайно підготують документи для переміщення та систематизують архів на новому місці для чіткого зберігання і легкого пошуку паперових документів. Кращий варіант для Ваших документів — перемістити увесь об'єм документів в професійні Архіви ОСГ. Зверніться за професійним архівним зберіганням прямо зараз.

Опис документів

Для всіх документів, які переміщуються, фахівці ОСГ складають опис для їх обліку. Опис включає важливі параметри документу, наприклад типи, приналежність до департаменту, дата створення або навіть місце зберігання. В результаті структурованого архіву, який створять для Вас Архівісти ОСГ, за допомогою опису Ви легко знайдете будь-який потрібний Вам документ.

Безпечне транспортування документів

Співробітники ОСГ упакують документи в спеціальні архівні короби та проштрих-кодують їх. Штрих-коди потрібні для реєстрації та контролю переміщення документів. ОСГ дбайливо переміщує документи в спеціально обладнаних для перевезення документів вантажівках та фургонах.
Скануючи штрих-код на архівних коробах, ми реєструємо статус переміщення документів і точно знаємо де знаходиться конкретний документ: в місці вивезення, в машині або вже в новому місці зберігання документів.
Передайте документи на зберігання в ОСГ. Професійне зберігання забезпечить повну безпеку Вашим документам.
У новому місці зберігання фахівці ОСГ розпакують та розмістять документи на стелажах.

Обираючи ОСГ для переміщення Вашого архіву Ви робите правильний вибір — вибір працювати з професіоналами і визнаними лідерами своєї індустрії. Зробити запит вартості зараз

Як відбувається передача архіву на зберігання

1.

Оцінка архіву
Наш фахівець відділу Документованого Забезпечення Управління проведе попередній аналіз Вашого архіву документів. Фахівець ДЗУ ОСГ порахує об'єм Вашого архіву, встановить типи документів Вашої організації, визначить які архівні роботи для яких документів згідно із законом зробити треба обов'язково, та порекомендує експертні рішення для організації сучасного архіву та легкого управління їм.

2.

Заявка на переміщення архіву
Ви отримуєте доступ в особистий кабінет i-Архіву, де Ви управляєте документами, переданими в ОСГ, передаєте нові документи на зберігання до Архіву, оформлюєте замовлення на архівну обробку документів, сканування документів, конфіденційне знищення даних та замовляєте інші професійні послуги для Ваших документів.

3.

Упакування та штрих-кодування
Перед тим, як розмістити документи на стелажах архівів, ми дбайливо упакуємо всі Ваші документи в спеціальні архівні короби ОСГ, які захищають документи від фізичних ушкоджень. На кожен короб наклеюється унікальний штрих-код, який реєструється одразу при прийомі документів в Архів та при кожному наступному переміщенні. У своєму кабінеті i-Архіву Ви за штрих-кодом робите замовлення на переміщення документів, обробку документів та інше.

4.

Переміщення архіву
Переміщення своїх документів довірте ОСГ. Ми володіємо власним сучасним автопарком, у якому використовуються автомобілі з підтриманням заданого рівня температури для перевезення історичних документів. Переміщення документів будь-якого обсягу в центри обробки та зберігання ОСГ, або між своїми підрозділами, навіть якщо вони знаходяться в різних регіонах країни, замовте у експертів архівної справи — ОСГ Рекордз Менеджмент.

5.

Присвоєння локейшена
Унікальний штрих-код одиниці зберігання — файлу, короба, касети з магнітним носієм — при кожному переміщенні реєструється на спеціальну адресу місцезнаходження одиниці з інформацією — локейшен. У архіві кожен стелаж має свій локейшен, і, коли Ви робите замовлення на доставку своїх документів в офіс, вказуючи штрих-код документу, ми точно знаємо на якому стелажі в архіві знаходиться документ, який Ви замовили. Ми привеземо документи до Вас в офіс також зареєструємо його переміщення. Використовуйте i-Архів вже сьогодні для точного і легкого управління своїми документами.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо передачі архіву на зберігання

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.