Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Архівне зберігання кадрових документів

Архівне зберігання кадрових документів на аутсорсингу — чудова можливість зберегти кошти Вашого бюджету. Зберігання документів на аутсорсингу дешевше, ніж організація власного архіву в компанії, звільняє від купівлі обладнання та найму архівістів.
ОСГ дає вам i-Архів — це Ваш сучасний інструмент для управління своїми паперовими документами. Ви легко контролюєте і управляєте власними документами, робота стає простішою, продуктивність зростає.
Архівні сховища ОСГ обладнані централізованою системою безпеки, сучасним устаткуванням, системами клімат-контролю. Ваші документи захищені в архівах ОСГ.
Документи усередині архівів ОСГ зберігаються в архівних коробах так, що неможливо упізнати кому належить певний короб. На відміну від офісного зберігання, від прочитування, копіювання, втрати або випадкового знищення, розголошення комерційних або персональних даних документи захищені в архівах ОСГ.
ОСГ допомагає Вам дотримуватися законів, що встановлюють вимоги до організації обліку і зберігання документів організації.
Легко почати використовувати Геніальні послуги ОСГ для зберігання та управління своїми документами. Замовляйте професійне зберігання своїх документів через систему i-Архів. i-Архів — це система, яка створена для Ваших замовлень, які легко направити в ОСГ.
Замовити розрахунок вартості

Правова основа зберігання кадрових документів

Державні органи, органи місцевого самоврядування, організації та громадяни, які займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, зобов'язані забезпечувати збереження архівних документів, у тому числі документів з кадрових питань (особового складу), протягом термінів їх зберігання, встановлених чинним законодавством, іншими нормативно-правовими актами держави, а також переліками документів, передбаченими відповідними законами.

Терміни зберігання, визначені нормативними актами України, суворо обов'язкові для усіх організацій, які працюють з документами. Документ передається на зберігання в Архів з 1 січня нового календарного року, який іде услід за роком закінчення використання документу. Документи, що передаються в архів, мають чіткий термін зберігання, який підприємства зобов'язані дотримуватися на законодавчому рівні, — постійного, тривалого (понад 10 років) строку зберігання, з кадрових питань (особового складу) (75 років) та справи тимчасового зберігання (до 10 років включно).
Документи, у яких термін зберігання закінчився, підлягають знищенню.

Архівне зберігання кадрових документів зазвичай виконується у кадровому департаменті, у власному архіві організації або за межами офісу — у професійному комерційному архіві. Архівне зберігання кадрових документів, правила і нормативи регулює трудове законодавство.

Відповідальність за збереження кадрових документів, а також правильну організацію зберігання кадрових документів несе керівник організації. Кадрові документи — документи, що містять персональні дані співробітників, до організації обліку, зберігання і знищення до яких держава пред'являє особливі вимоги. ОСГ Рекордз Менеджмент — архівна компанія, яка забезпечує архівне зберігання кадрових документів організаціям малого, середнього та великого бізнесу по усій Україні. Архівне зберігання кадрових документів здійснюється у професійних архівах, які ОСГ обладнала відповідно до Правил роботи архівів організацій, міжнародних стандартів організації висококласних архівів. Довірте і Ви архівне зберігання кадрових документів своєї організації ОСГ Рекордз Менеджмент і ми збережемо Ваші документи відповідно до вимог архівного законодавства, трудового кодексу і закону про персональні дані.

Як здійснюється архівне зберігання кадрових документів

1.

Зробіть замовлення
Замовте переміщення своїх документів в архіви ОСГ на професійне зберігання через свій унікальний доступ до системи інтелектуального управління документами — i-Архів. Ми приїдемо до Вас наступного дня, вивеземо документи з Вашого офісу до сучасного та безпечного архіву. У архівах ОСГ зберігання документів відбувається в цілковитій безпеці, конфіденційність даних захищена.

2.

Переміщення документів
Кур'єри ОСГ приїдуть до Вас згідно із замовленням та вивезуть документи на зберігання в професійні архівні сховища ОСГ. Ми сформували власну кур'єрську службу з сучасним автопарком і можемо прийняти документи на зберігання з будь-якого міста країни, у будь-якому об'ємі. Просто зробіть замовлення та отримайте свободу, будучи спокійними за збереження Ваших документів.

3.

Реєстрація документів
Вже перед тим, як вивезти документи від Вас, на кожен комплект документів ми клеїмо унікальну наклейку — штрих-код, який одразу ж реєструємо у базі даних ОСГ, фіксуючи факт прийому від Вас та переміщення документів в ОСГ. Усі штрих-коди скануються на кожному етапі переміщення документів — від Вашого офісу до конктретного місця на стелажі в архіві ОСГ.

4.

Надійне зберігання
Архіви ОСГ обладнані централізованою системою безпеки, системами контролю режиму температурної вологості і доступу на територію. Системи безпеки і процеси роботи ОСГ захищають Ваші документи на усіх етапах зберігання. Вам більше не потрібні важкі металеві шафи і зв'язки ключів для захисту документів — ОСГ забезпечує безпеку цих документів і Вашу.

5.

Архівна обробка документів
Щоб переконатися, що усі кадрові документи на співробітників є присутніми у Вашому архіві, для правильного формування і зшиву справ, структуризації і впорядкування кадрового архіву замовте архівну обробку в ОСГ. У нас працюють професійні архівісти першого класу. Ми упорядкуємо і опишемо Ваш архів. В результаті обробки Ви матимете повне уявлення про стан свого архіву кадрових документів.

6.

Управляйте документами
Коли Вам знадобиться документ, або справа співробітника, просто замовте скан-копію потрібного документу в е-Архів, або доставку паперового оригіналу прямо до Вас в офіс. Після роботи з документом поверніть його в архів. Замовлення робити легко в i-Архіві. Передайте усі свої документи на зберігання в архіви ОСГ — підключіть регіональні офіси до послуги зберігання документів в ОСГ і забезпечте безпеку персональних даних в усій компанії.
Направити запит зараз

Корисні посилання щодо зберігання кадрових документів

Сайт ОСГ надає відвідувачам можливість досконально вивчити питання управління документами та інформацією. Використовуйте посилання або відвідайте наш розділ Посібники та відео.

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.