Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Айрон Маунтін придбала ОСГ Рекордз Менеджмент

Шановний клієнте,

9 січня 2020 р Iron Mountain придбала ОСГ Рекордз Менеджмент в Україні, Казахстані, Вірменії, Росії та Білорусі. В результаті придбання Iron Mountain стала єдиним кінцевим бенефіціаром OSG Records Management (Europe) Limited. Оновлення деяких процесів і ребрендинг організації відбудеться найближчим часом.

В першу чергу ми приділяємо увагу діяльності наших клієнтів, і продовжуємо працювати, зберігаючи впевненість в наших послугах і тій підтримці, яку ви отримуєте від нас.

Про компанію Iron Mountain
Починаючи з 1951 р., компанія Iron Mountain надає послуги зі зберігання даних і впровадження цифрових технологій клієнтам по всьому світу. Репутація і послуги компанії побудовані на довірі. І ця довіра залишається наріжним каменем того, ким Iron Mountain є і що робить. Ми зобов'язуємося забезпечити захист ваших активів з того моменту, як ви передасте їх нам, і поки ми не повернемо їх вам чи не знищимо на ваше прохання. І ми не тільки допомагаємо нашим клієнтам управляти своїми даними, але наша діяльність також спрямована на допомогу місцевим громадам, в яких ми працюємо і живемо.

Діяльність Iron Mountain фокусується на тому, щоб заслужити і зберегти вашу довіру. Ось деякі переваги, які ви побачите після злиття компаній:

  • Оперативний і послідовний сервіс, за допомогою якого ми можемо надати підтримку вашому бізнесу.
  • Більше інноваційних продуктів і вдосконалених програмних рішень, які можуть зробити вашу інформацію і активи більш цінними, дозволять знизити ризики і зробити бізнес більш продуктивним і успішним.
  • Стабільність і безпека послуг, що відповідають нашому досвіду роботи в цій галузі.

Наш найвищий пріоритет - обслуговувати ваш бізнес без перебоїв. Ми будемо повідомляти вам про будь-які новини.

 

Дізнайтеся більше про компанію

Зверніться до ОСГ Україна вже сьогодні

Втілюйте свої мрії! Зателефонуйте консультанту: +380 (44) 490 12 77

    Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
    ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.