fbpx
Україна, 01004, Київ, вул. Шовковична 42-44 +380 (44) 490 12 77

Новини

ОСГ постійно публікує новини архівної індустрії. Будьте в курсі найважливіших подій, пов'язаних зі змінами архівного законодавства, управлінням даними і інформаційною безпекою. Для вас ми відстежуємо і публікуємо основні новини галузі управління інформацією. Цікаві досягнення наших клієнтів і наші нові рішення також представлені в розділі Новин. Підпишіться на новини ОСГ і дізнавайтеся їх першими, висловлюйте свою думку і пропонуйте свої теми. Для вас ми завжди відкриті!

Журналістам

Один з головних принципів ОСГ — відкритість. Ми раді відповісти на будь-які запитання журналістів. За майже 50 років роботи в архівній індустрії ми накопичили величезний досвід, яким будемо раді поділитися. Як лідери ринку архівного зберігання і управління документами України, Росії, Казахстану, Білорусі і Вірменії, ми готові поділитися новітніми тенденціями та рішеннями в цій галузі.

Щоб зв'язатися з нами, використовуйте форму інформаційного запиту внизу сторінки, телефонуйте за телефоном +380 (44) 490 12 77. Дізнатися більше про нашу компанію ви можете на сторінках Про ОСГ, Історія компанії.

ОСГ Рекордз Менеджмент об’єдналась з Айрон Маунтен (Україна)

30 травня 2017 року компанія ТОВ «ОСГ Рекордз Менеджмент» (ОСГ) об’єдналась з ТОВ «Айрон Маунтейн Україна» (АМ), другим провідним гравцем на ринку зберігання документів та управління інформацією в Україні.

Читати...
Мегафон для управління абонентської документацією по всій Росії впровадив рішення ОСГ Рекордз Менеджмент

1 августа, 2016 ПАО «МегаФон» и ООО «ОСГ Рекордз Менеджмент Центр» подписали новый договор на обработку и профессиональное хранение абонентской документации Мегафон по всей России. Абонентские документы ОСГ будет доставлять из отделений Мегафон в свои Центры для обработки и последующего хранения в профессиональных Архивах.

Читати...
Що говорять про нас наші клієнти

Зверніться в ОСГ Україна сьогодні

Утіліть свої мрії! Поспілкуйтеся з консультантом: +380 (44) 490 12 77

Дякуємо! Ваше повідомлення було успішно надіслано. Ми відповімо вам найближчим часом.
ОСГ Рекордз Менеджмент Україна +380 (44) 490 12 77.